Які державні компанії проводять тендери на широкоформатний друк

Державні організації регулярно потребують виконання певних робіт з широкоформатного друку. З 2016 року кожне таке замовлення повинно проходити через тендер, адже тільки так державне підприємство має право шукати виконавця для своїх замовлень. Це регламентовано чинним законодавством України, а значить, будь-яке відхилення від цього правила буде прямим порушенням правових норм.

Тендери проводяться на державному майданчику Прозоро, який працює в режимі онлайн на відкритій основі. Це забезпечує прозорість перебігу електронних аукціонів та дає право менш досвідченим молодим підприємствам отримати привабливе замовлення від державного підприємства. Та варто пам’ятати, що реєструватися необхідно на акредитованих майданчиках, таких як Українська Універсальна Біржа tender.uub.com.ua.

Широкоформатний друк може бути потрібен в деяких випадках

Насправді, в системі Прозоро можна знайти велику кількість таких замовлень, адже дана сфера є досить популярною та має постійний попит з боку державних підприємств. Якщо говорити більш конкретно, то можна навести кілька прикладів використання широкоформатного друку.

  • Рекламні плакати для білбордів. Не дивлячись на те, що велика частка маркетингу давно перейшла в онлайн режим, все ж таки зовнішню рекламу ніхто не скасовував. Отже, завжди є можливість отримати непогане державне замовлення від різних підприємств на друк широкоформатних плакатів для білбордів. Адже у кожному місті, навіть у досить невеликому, можна помітити велику кількість такого роду рекламних плакатів. А значить, попит на цю сферу діяльності є досить непоганий. Також варто відмітити, що державні організації частіш за все роблять замовлення на масовий друк, адже одним білбордом тут справа не обмежується. Так що у кожної приватної компанії, що займається широкоформатним друком, є реальна можливість отримати значного замовника, який буде здатен внести відповідну суму.
  • Афіші. На території України діє дійсно велика кількість театрів, філармоній та інших розважально-культурних закладів. Кожна з них постійно потребує глядачів, а задля поширення інформації про концерти, вони регулярно звертаються до пошуку компаній, що можуть роздрукувати афіші. Як відомо, кожна державна організація повинна проводити тендер на виконання будь-яких послуг, отже в системі державних закупівель Прозоро можна досить часто зустріти тендери такого характеру.
  • Внутрішні рекламні плакати. Справа в тому, що широкоформатні рекламні плакати використовуються не лише для зовнішньої реклами, а ще й для внутрішньої. Це є причиною того, що часто можна зустріти замовлення і на друк інших плакатів, що не стосуються білбордів або афіш.

Широкоформатний друк це досить популярна послуга, яка, частіш за все, має додаткові умови. Наприклад, до такого тендеру можуть бути додані послуги з транспортування готової продукції, а в деяких випадках, навіть оренда білбордів та послуги з розміщення даних матеріалів. Більш детально про такий вид послуг відносно державних тендерів можна знайти тут https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/tendery-na-shyrokoformatnyj-druk-dlya-derzhzamovnikiv.

Окремо слід зазначити, що для перемоги у такому тендері слід лише підготувати певні документи, що засвідчуватимуть легітимність діяльності Вашої компанії та підтверджувати належний матеріальний стан. Переможець визначається автоматично, шляхом роботи спеціально створеної системи. Отже, для того, щоб отримати реальний шанс на державне замовлення, слід лише сформувати найбільш привабливу пропозицію.