Торги по реалізації необробленої деревини в Черкасах

З першого лютого 2020 року акредитована електронний майданчик Prozorro.Sale і Українська універсальна біржа запрошує у участі в торгах з продажу лісу-кругляка в Черкасах.

У зовсім недавньому минулому партії деревини, заготовлені великими лісовими господарствами, реалізовувалися по закупкам на торгах біржах. Втім все прийшли до рішення ці продажі зупинити, від того що за їх проведенням закріпилася «погана» популярність. Це і стало приводом ініціативи виконавчої влади про переведення продажів необробленої деревини в формат електронної торгівлі на майданчику Prozorro.Sale. Такі нововведення дають можливість досягти кількох цілей – підвищити число учасників і перетворити реалізацію лісу в прозору та фінансово прибуткову процедуру. Багато інформації є на сайті https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/yak-prohodyat-auktsioni-z-prodazhu-neobroblenoi-derevini-v-cherkasah-na-prozorrosale/.

Плюси торгів необробленого лісу в Черкасах при роботі з Прозоро.Продажі 

Компетентні фахівці електронного майданчика Prozorro.Sale включили збут лісу- кругляка в один з найперспективніших курсів діяльності, за яким і здійснюються аукціони в режимі реального часу. І це все, незважаючи на те, що даний метод продажу необробленого лісу існує зовсім неважливий термін.

Розглядаючи всі зазначені дані, Міністерство енергетики та охорони навколишнього середовища позначило плани щодо викорінення схем корупційної діяльності і приходу прибутків в області збуту лісу-кругляка. 2020 став знаковим для великих лесозаготавлівающіх підприємств. До того ж, тільки незадовго стартував загальний підсумок стрижневий частки економіки з тіні на ринку збуту деревини, вступив в силу закон на безперешкодну вирубку букових лісів Закарпаття. Подібні зміни були схвалені громадськістю та тісніше видно підсумок цих змін. У початковий період діяльності відкритих торгів по реалізації лісоматеріалу лісгоспи отримали 36 млн. грн. доходу.

Майданчики Prozorro.Sale усувають неефективні процедури махінацій поза законом, «відкати» і обґрунтовують сумлінне ціноутворення і об’єктивну конкурентну боротьбу на цьому ринку.

Участь в торгах по збуту лісу-кругляка в Черкасах

Електронний майданчик загальнодоступних торгів результативно працює тісніше 4 роки, реалізуючи активи держави – від предметів меблів для офісів та до великих комплексів виробництва.

На нинішній момент на Prozorro.Sale свій товар продають представники комерції лісоматеріалів, чия виручка починається від 10 млн. грн. в рік. Безліч з таких лесозаготавлівающіх господарств стали користувачами УУБ.

На реалізацію виставлено необроблений ліс в обсязі від 150 куб. м. і ціною від 200 тис. грн, але в найближчій перспективі тут намічено продаж лотів всіляких розмірів і вартості, від того що ця сфера діяльності актуальна.