Продаж землі сільськогосподарського призначення

Наразі продаж землі сільськогосподарського призначення все ще є недоступним. Тим не менш, закон вже пройшов перше читання Верховною Радою України, так що найближчим часом все це стане дійсністю. Якщо ви бажаєте якомога серйозніше підійти до цього питання, то слід вже зараз готуватися до зняття мораторію на продаж землі, адже скоріш за все це є лише питанням часу. У цій статті ми більш детально розглянемо деякі базові моменти, що стосуються саме купівлі та продажу земель сільськогосподарського призначення, так як найближчим часом дана сфера значною мірою зміниться, що дасть вам можливість самотушки брати участь у новоствореному процесі.

Процес продажу земель сільськогосподарського призначення відбуватиметься через всеукраїнський портал Прозорро

Саме тут є всі необхідні механізми для того, щоб максимально відкрито та чесно реалізувати даний процес. Проте якщо ви захочете пройти реєстрацію на порталі, то помітити, що зробити це неможливо. ПРичина в тому, що для участі у торгах вам необхідно буде пройти реєстрацію на спеціалізованому акредитованому майданчику, накшталт sale.ueex.com.ua. Після цього для вас відкриється весь можливий функціонал, який надасть можливість здійснювати торгівлю земельними ділянками. Тобто саме через спеціальні акредитовані майданчики у вас буде можливість здійснювати операції стосовно купівлі та продажу земельних ділянок.

Якщо більш ретельно розглянути діяльність порталу Прозорро, то одразу ж можна помітити, що тут є весь необхідний функціонал для проведення торгів землею. ПРичина в тому, що саме через Прозорро вже досить довгий час здійснюються майже всі масштабні операції в області державних закупівель, тобто цю систему слід вважати підготовленою до всього, що ви захочете тут зробити. Завдяки цьому є причина вважати портал досить підходящим місцем для запуску продажів земельних наділів сільськогосподарського призначення. Тут просто є все необхідне для того, щоб відстежувати кожну таку операцію та максимально продуктивно підходити до вирішення цього питання.

Якщо у вас є бажання більш детально дізнатися про певні особливості продажу землі через портал Прозорро, що буде зовсім скоро реалізовано на практиці, то є сенс перевірити матеріали даного посилання https://sale.ueex.com.ua/filter/land-parcel. Цей сайт містить досить багато корисної інформації стосовно особливостей роботи всеукраїнського порталу Прозорро, так що у вас буде можливість знайти там усе необхідне. В перспективі це дасть вам можливість підготувати себе до процесу електронних торгів, що і відбувається на порталі.

Тобто сам процес продажу та купівлі земельних ділянок буде реалізовано через спеціальні електронні аукціони, які нададуть вам можливість максимально відповідально підійти до цього питання. Тобто ви можете розраховувати на те, що торгівля землею і справді може бути відкритою, так як саме цей принцип є базовим при діяльності порталу. Це дасть вам можливість максимально швидко освоїтися на порталі та поступово починати вести на ньому активну діялбність. Проте слід пам’ятати, що на даний момент торгівля землею все ще залишається недоступною, тобто здійснювати такого роду операції ви поки що не матимете можливості.

Тим не менш варто сказати, що цей процес досить скоро відкриється і у кожного громадянина України буде можливість не тільки продавати земельні наділи, які вони до цього могли лише здавати в оренду, а ще й купувати нові земельні ділянки. Це все досить сильно змінить внутрішній ринок країни та у перспективі може досить добре вплинути на всю економіку. Оскільки фермерством почнуть займатися лише професіонали, то дана галузь досить швидко почне розвиватися, що звичайно ж матиме привабливі наслідки для економіки та громадян.