Продаж землі через Прозорро

Наразі продаж земельної ділянки в Україні є досить спірним питанням, рішення якого постійно відкладалося протягом декількох десятиліть. Проте на даний момент вже немає можливості відкладати рішення, так як ринок потребує певного регулювання, а селяни прагнуть знайти новий спосіб реалізації власних прав на землю. Саме тому влада почала активну діяльність стосовно того, щоб надати їм таку можливість. Найближчим часом ринок землі буде відкритий для кожного, хто забажає придбати або продати певну ділянку землі. Наразі існує велика ймовірність того, що земельний ринок поступово стане досить поширеним. Але головною причиною, згідно з якою це питання так довго відкладалися, було саме це, що існували великі підстави сумніватися в тому, що регулювання продажу та купівлі землі з правової точки зору є практично неможливим.

Тимнеменш, варто зазначити, що наразі існує досить-таки непоганий механізм, що зробить цей процес куди більш простим та доступним для кожного громадянина

Мова йде про спеціалізований портал Прозорро, де в кожного з учасників буде можливість продавати та купувати земельні ділянки. Варто сказати, що діяльність цього порталу вже кілька років доводить той факт, що йому до снаги буде взяти на себе таку відповідальність. На даному порталі постійно проводяться відповідні торгові операції, тому його можна вважати досить непоганим варіантом для того, щоб поступово робити його більш доступним для громадян та підприємців.

Якщо ви бажаєте долучитися до цього процесу, то варто вже зараз починати вести активну діяльність у цьому напрямку. Щоб цього досягти можна перейти на портал sale.uub.com.ua, та поступово починати знайомитися з усіма доступними на ньому матеріалами. Якщо ви дійсно бажаєте у найближчому часі мати можливість купувати або продавати земельні ділянки, то варто віднестись до цього питання з максимальною серйозністю. Закон, в якому йшла мова про відкриття земельного ринку для громадян, вже пройшов перше читання Верховною Радою України. Дуже скоро зняття мораторію стане реальністю, а це означає, що кожен громадянин має реальну можливість купувати або продавати відповідну земельну ділянку.

Багато селян та фермерів мають страхи стосовно того, що як тільки загальний ринок буде відкритим та стане доступним кожному підприємцю, то відбудеться масова закупівля земельних ділянок, що приведе до класової нерівності між різними членами сільськогосподарської сфери. Це звісно ж буде досить неприємним фактором, яким значною мірою може погіршити ситуацію в Україні. Проте цього цілком можна уникнути за допомогою порталу Прозорро. Справа в тому, що його діяльність спрямована те, щоб зробити ринок землі максимально відкритим. І варто визнати, що така можливість у портала дійсно існує, адже тут можна забезпечити селян та підприємців всім необхідних для того, щоб вони мали можливість чесно та відкрито торгувати земельними ділянками за допомогою даного порталу.

Більш детальну інформацію щодо продажу земельних ділянок через портал Прозорро ви можете знайти за посиланням https://sale.uub.com.ua/filter/land-parcel. Це допоможе вам поставитися від даного питання більш ретельно, так як наведені у статті факти, є досить корисними та можуть бути використані у той момент, коли ринок відкриється. Не дивлячись на все те, що це питання є досить спірним, а рішення влади постійно критикується, можливість торгувати земельними ділянками на відкритому ринку і правда є прекрасним варіантом розвитку країни. У перспективі цей крок відкриє нові можливості для заробітку державі, а також надзвичайно привабливі можливості всім земельним власниками, котрі вже довгий час не можуть повноцінно володіти своєю землею. Адже власність передбачає можливість не тільки користуватися надрами землі, але і продавати їх в залежності від своїх потреб та бажання.