Купівля арештованого майна на аукціонах.

Як відомо, майно, що було арештовано у боржників, виставляється на аукціон з продажу. Колись цей процес був побудований на махінаціях, адже були укладені прямі договори між сторонами торгу. Сформувався певний тіньовий ринок. Тобто продавалось все не так прозоро та відкрито, багато грошей йшли до “карманів” зацікавлених осіб. Як наслідок, бюджет держави поніс великі збитки.

Саме тому держава вирішила зробити цей процес більш чесним та прозорим. Будь-яке майно виставляють на продаж. Ви можете придбати земельні ділянки, недобудови, гаражі, житлову і комерційну нерухомість, виробничі приміщення, також виставляють автотранспорт, сільгосптехніку, мобільні телефони, комп’ютери, ноутбуки та запчастини до них, меблі та різноманітні товари для дому. Одяг, взуття та аксесуари, не виключення, їх також можна побачити на публічному торзі. Вибір великий, а вартість приємна. Це вигідно як для громадян, та і для держави. Всі кошти за купівлю майна на аукціоні потрапляє до державного бюджету. І важливо, що все проходить в рівних умовах для всіх учасників аукціону. Купівля майна відбувається за допомогою системи Прозорро.Продажі.

Придбати арештоване  майно у Львові, можна на майданчиках Прозорро.Продажі.

Системі електронних торгів Прозорро.Продажі, довіряє влада та громадськість, тому що вона неодноразово довела свою ефективність на ринках країни. Ця система дозволяє придбати майно в чесній конкуренції. Все відбувається публічно і без махінацій. Доступ до аукціону має кожен учасник, з будь-якої точки України. З вересня 2020 року арештоване майно відноситься до системи Прозорро.Продажі, що дозволили позбутися корупційних махінацій та покращити стан державного бюджету. Учасником можете стати і ви. Просто необхідно подати заявку на участь в аукціоні на одному з електронних майданчиків даної системи. Офіційний майданчик даної системи належить Українській Універсальній Біржі. Інформацію про аукціони ви можете знайти за посиланням: https://megasale.com.ua/areshtovane-majno-u-lvovi-na-auktsionah-prozorro-sale/. Українська Універсальна Біржа має співробітників, які готові допомогти підібрати потрібний лот арештованого майна, включно з місцем, де купується дане майно. Тому ви з легкістю можете купити у Львові або іншому місті України арештоване майно, за ринковою ціною, тобто в рази меншу вартість.