Чому варто користуватися інтернет-розсилкою на електронному майданчику.

Стати учасником електронного аукціону досить просто, в 2021-м році ця сфера стала досить популярною, тому нічого дивного в самому форматі електронних торгів вже немає. Це означає, що кожен користувач може легко знайти доступ до будь-якої інформації та знайти відповіді на цікаві запитання.

Що стосується пошуку майданчика, реєстрації, акредитації, підготовки документації – все це вже відомо більшості користувачів, які конкретно розуміють, за яким принципом проходять сучасні аукціони і що в них потрібно зробити самим звичайним учасникам.

Якщо ж у вас є питання стосовно вибору майданчика або ж інші невирішені моменти, то у вас є чудова можливість вирішити всі ці моменти, якщо ви просто перейдете на сайт aeaep.com.ua. Сайт асоціації біржових та електронних майданчиків є одним з тих ресурсів, де можна дізнатися багато інформації про самі торги, про систему ПроЗорро, види закупівель та інші процеси, які є не менш важливими.

Чи є сенс в налаштуванні розсилки оголошень?!

Пошук цікавого оголошення, яке б підпадало під критерії конкретно взятого користувача – це один з самих довгих процесів.

Саме тому, люди нерідко задаються питанням, як можна спростити цей процес та уникнути величезної кількості оголошень, які точно не підпадають під їх критерії.

Найпростіший спосіб – це просто налаштувати фільтр. Тобто, ви самі задаєте параметри, яким повинні відповідати оголошення. При цьому, у вас не зникає необхідність постійно проводити моніторинг оголошень в пошуках найбільш цікавого лоту.

Для економії часу, ви можете налаштувати розсилку. Для цього, вам також доведеться задати в фільтрах певні критерії. При цьому, з налаштованою розсилкою ви будете отримувати оголошення про всі лоти, які підпадають вашим критеріям на свій мобільний телефон.

Щоб отримувати такі оголошення, вам буде потрібно обрати один з способів, як ви це будете робити. На сьогодні, найбільш популярними варіантами прийнято вважати:

  • E-mail почта;
  • Вайбер;
  • Телеграм.

Ви маєте змогу самостійно обрати, який варіант є найбільш цікавим безпосередньо для вас. Тут вже все залежить від того, які сервіси є для вас більш зручними.

У випадку з деякими майданчиками можуть бути додаткові методи отримання оголошень. Відповідно, такі моменти потрібно прораховувати ще на етапі вибору електронного майданчика.